Проект «ВелоКраїна. Чернігівщина» це

мережа маркованих за європейським зразком велосипедних маршрутів, які з”єднують міста, селища та туристично-історичні пам”ятки архітектури

Головною метою проекту “ВелоКраїна. Чернігівщина” є

збір та систематизація інформації стосовно можливостей впровадження велотуризму в Чернігівській області

“ВелоКраїна. Чернігівщина” опікується

створенням інфраструктури для рекреаційних та пізнавальних велосипедних поїздок та популяризація цього способу відпочинку серед українських та іноземних туристів.

В процесі реалізації “ВелоКраїна. Чернігівщина”

наш регіон матиме мережу маршрутів, які перетинають територію кількох районів.

“ВелоКраїна. Чернігівщина” це

продукт громадської ініціативи. Він відкритий для приєднання усіх небайдужих до цієї теми.

 

Велопрогулянка 14 серпня

DSC00533

Запрошуємо на комфортну велопрогулянку околицями нашого міста. Маршрут пролягає вздовж річки Стрижень та продовжується давно вподобаними стежками в сільській місцевості. На відпочинок зупинимось в лісовій місцевості та за бажанням розпалимо багаття. Після відпочинку буде нескладна лісова дорога майже до міста.

Чернігівський Вал (Дитинець)

val1

“Дитинець” або “Вал” – найдавніша частина Чернігова. Тут, на верхньому плато правого корінного берега річки Десна, там, де вона зустрічається з однією з своїх приток – Стрижнем, в останній чверті Ⅶ століття виникло укріплене городище, яке дало початок майбутній столиці Чернігово-Сіверського князівства.

“Замглайські стежки” 17.06

IMG_20180609_111623

Цього разу їдемо у зворотньому напрямку по дуже цікавому маршруту. Почнемо нушу подорож з нової в нашому місті велосмуги, та тільки звернемо з асфальту одразу опинимося в обіймах широких лугів та річки Десни.

Сільський вояж 9 червня

DSC00222

Час продовжити нашу гарну традицію та розпочати новий сезон велопрогулянок. Отже, запрошую всіх бажаючих на велопрогулянку яка називається “Сільський вояж”. Маршрут пролягає переважно асфальтованими дорогами та підходить для початківців.

Велопрогулянка 28 серпня

DSC00089

Запрошуємо на велопрогулянку по маршруту №9401 та трішки прикрасимо його грунтовими шляхами. Це один з найулюбленіших веломаршрутів чернігівських велосипедистів, маємо бажання їхати, маємо гарний прогноз погоди та чекаємо саме на тебе в нашу компанію.

Їдьмо! 21 серпня

 

Запрошую долучитися до здорового способу життя.
Дорогою утримуємося від алкоголю, тютюну та політичних розбратів)
Вітається обмін думками щодо велотехніки, велоруху, краєзнавства, тощо.

Дежавю 7 серпня

WP_20160731_11_21_52_Pro

Пропоную велопрогулянку початкового рівня для всіх бажаючих за яскравим та опробованим маршрутом. На шляху нам зустрінуться казковий туннель, неймовірні поля з підсоняшниками та кукурудзяна магістраль. Відпочинемо на березі озера з невеличким пляжем для купання, та спокійно доїдемо в місто грунтовою дорогою.

На річку Руда 31 липня

5717234

Запрошуємо всіх бажаючих на велопрогулянку околицями міста Чернігів. Цього разу ми відвідаємо озеро біля річки Руда, там буде час перепочити та насолодитися краєвидами Поліського краю.

Дежавю 24 липня

123
Всі учасники минулої велопрогулянки (“Водні Процедури”), а також всі ті хто минулого разу хотіли але не були, мають змогу ще раз проїхати цим вдалим маршрутом.

Озеро Яковель 17 липня

_wggsdb58dq

Запрошуємо в спекотний вихідний відпочити на озеро Яковель, мальовничий маршрут майже незнайомий Чернігівським велосипедистам на якому зустрінуться два озера, поля, ліси та річка Десна.

“Водні Процедури” 10 липня

04
Їзда на велосипеді приносить величезну користь нашому організму, а якщо поеднати велопрогулянку з плаванням , величезний заряд енергії вам гарантовано)