Маркування маршруту “Таємниці Седніва”

2014-11-12 13.05.30

Ще один маршрут повністю промаркований на місцевості. На цей раз це маршрут № 9404 “Таємниці Седніва”. Це поки що найдовший маршрут, що починається з околиць Чернігова та закінчується в м.Седнів. Маршрут промаркован в обидві сторони, тобто можна користуватись марками не тільки в напрямку Чернігів – Седнів, а й в зворотньому. На місцевості ви зможете зустріти наступні види маркування:

1. Напрямок руху. На такому знаку вказано номер маршруту (за класифікатором), напрямок руху (стрілка позначає напрямок найближчого повороту), додаткова інформація (QR-код для зчитування мобільними пристроями).

2014-11-13 13.01.43

2. Вказівний знак. Вказує напрямок руху та відстань до найзнаковіших об’єктів (міста, села, музею тощо), номер маршруту (за класифікатором), напрямок руху (стрілка позначає напрямок найближчого повороту), додаткова інформація (QR-код для зчитування мобільними пристроями).

DSC09471

3. Підтвердження маршруту. Зазвичай маркування нанесене фарбою та означає те, що ви знаходитесь на веломаршруті. На цій позначці не вказано номер маршруту та додаткова інформація.

2014-11-13 13.41.08

Для полегшення орієнтування на місцевості рекомендується заздалегідь подивитись інформацію про маршрут, основні напрямки, роздрукувати карту з маршрутом. по можливості підготувати GPS або мобільний пристрій. Запишіть в телефон номери садиб та рятувальних служб. І не зволікайте…. в дорогу.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *