Відкриття велосезону 3 квітня

IMG_2148

Привітання всім велосипедистам, хто вже приймав участь в наших спільних мандрівках по Чернігівщині, та тим хто тільки починае відкривати для себе велосипед як засіб для заряду єнергіею та гарним настроєм. Мені було приемно організовувати та приймати участь у минулорічних покатушках тож сподіваюсь що цей велосезон ми будемо проводити ще з більшим азартом та розмахом.

Нагадаю, що традиційно кожної неділі з квітня місяця будуть організовуватись групи велосипедистів для прогулянок околицями нашого міста. Маршрути всі різні, вони будуть цікаві не лише початківцям а й вже досвідченим водіям велотранспорту.
Протяжність маршрутів зазвичай близько 50 километрів, це долається за 2-3 години але ми завжди зупиняємось на відпочинок та в різних цікавих місцях, тож вся прогулянка може зайняти 5-6 годин часу.
Пропоную перший маршрут “відкривачка” сезону “Три богатирі”, цей маршрут промарковиний та випробований нашим Чернігівським осередком “Велокраїна Чернігів”. Він як найкраще підійде, бо складається з 30 кілометрів асфальтованої дороги та в більшості з низьким рухом автотранспорту. Рекомендований як досвідченим так і з невеликим досвідом велосипедистам.

Дата збору: 3 квітня (неділя)
Час сбору: 10:00
Час старту: 10:20
Місце старту: Велопарковка біля м-ну “Адреналін”
Километраж: 30км
Грунт/асфальт: 0/100
Темп: низкий (15-20 км/г)
Що брать з собою: Воду, бутерброди чай, та ін., велокамеру, позитив та гарний настрій :)
Зв’язок: (095) 271 271 1 Олександр

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *