Внучки на день туризму 27 вересня

P1020795

Наступної неділі згадаємо маршрут по якому їздили 50 чоловік на нічну зустріч осені позаминулого року. Та ізюминкою стане незначне змінення треку щоб цікаво було навіть тим хто там вже бував, хоча я впевнений що тоді, вночі і зараз вдень все буде виглядати вкрай по різному.

Маршрув пролягає в своїй більшості грунтовими дорогами та нараховує аж цілих дві справжні переправи через річки Свішень та Білоус, а там для всіх єкстрім гарантовано. Дорога має бути гарна без сюрпризів, по типу грязі та лісових хащів, маємо все проїхати без проблем. Темп середній, якщо трішки будем розтягуватись то на прехрестях завжди зупиняемось щоб знову зібратися в групу. Традиційно зупинимось на обід при нагоді розпалимо багаття, відпочинемо та рушимо далі. Фінішна пряма як і на минулих тижнях не складна і можна буде рухатись в розслабленому темпі.

Дата збору: 27 вересня (неділя)
Час сбору: 10:00
Час старту: 10:20
Місце старт/фініш: Велопарковка біля м-ну “Адреналін”
Километраж: 56км
Грунт/асфальт: 85/15
Темп: 15-20 км/ч
Що брать з собою: Воду, провіант (бутерброди. чай, сало/ковбаски та ін.), велокамеру, позитив та гарний настрій :)
Зв’язок: 095 271 271 1 Олександр

One Response to Внучки на день туризму 27 вересня

  1. kuznets коментує:

    День видався славним, хто думав чи їхати та не поїхав я впевнений що вам би сподобалося. Фоти за посиланням https://photos.google.com/album/AF1QipO3tQlMPhqdAJvnYUPpdIP08bUu1YVJrQGOOZA-

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *